Küçük Balikli mahallesi Osmangazi BURSA
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

ARI KİMYA adı ile ticari merkezimiz olan Bursa’dan çıktığımız bu yolculukta Türkiye’nin öncü kimyasal firmalarından biri olduğumuzu”Türkiye genelinde sanayilere, büyük ve orta ölçekli fabrikalara imalat&satış&depolama&tedarik hizmeti vererek” ıspatlamış olmanın gururunu yaşıyoruz. Sürekli yenilenen teknolojiyi ve ürün kalitesini dikkate alarak müşterilerimize mümkün olan en iyi kaliteyi ve servisi sağlamayı ilke edindik, çünkü müşterilerimiz iş dünyasında devamlılığımızı sağlayan değerli ortaklarımızdır ve onların ihtiyaçlarını sağlamak bizim öncelikli prensibimizdir. İleriye dönük hedeflerimiz, gelecek kuşaklara daha temiz bir çevre bırakmak ve kimya endüstrisinde katma değer yaratan; müşterilerine, çalışanlarına ve topluma karşı sorumlu; kendini sürekli geliştiren, iş güvenliği, işçi sağlığı, çevresel ve sosyal değerler ile performansta mükemmelliği hedefleyen saygın bir dünya şirketi olmaktır.

Misyonumuz

  • Kimya endüstrisinde katma değer yaratan; müşterilerine, çalışanlarına ve topluma karşı sorumlu; kendini sürekli geliştiren, iş güvenliği, işçi sağlığı, çevresel ve sosyal değerler ile performansta mükemmelliği hedefleyen saygın bir dünya şirketi olmaktır.

Vizyonumuz

Müşteri istekleri doğrultusunda, ürün hizmetlerimizi sürekli geliştirerek tam müşteri memnuniyetini sağlamak; dünya standartlarına uygun kimyasallar üretiminde en düşük maliyetle dünya lideri olmak; rekabet gücümüzü arttırmak için maliyetlerimizde ve verimlilikte sürekli iyileşme sağlamak.

Kimyasal yardımcıların üretiminde yeni kullanıcılara ulaşarak pazar payını arttırmak. İşçi sağlığı ve iş güvenliği ile çevrenin korunması konularında mükemmelliğe doğru sürekli gelişmek.

Bugün ve gelecekte kurumumuzu sürekli başarılı kılmak için, ilkeli, sorumlu ve motivasyonu yükseltecek bir liderlik anlayışı ile çalışanların gelişimlerini desteklemek, potansiyellerini en üst seviyede kullanmalarını sağlamak, katılımlarını arttırmak.

Değişen ekonomik şartlar doğrultusunda ihtiyaçlara cevap verebilecek, esnek takım çalışmalarını desteklemek ve geliştirmek; toplam kalite, hizmet ve tarzımız, ulusal ve uluslararası kimyasal yardımcıların üretiminde mükemmele ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde olmaktır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
WhatsApp
Merhaba Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın..